
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Symbolophorus barnardi |
| Catalog No. | ISH 444-1971 |
| Locality | 20,40°C (102m) 36,514 (102m) |
| Station | 350-I/71 |
| Year | 1971 |
| Water depth | 119 m |
| Coordinates | In decimal: -38.65, -52.15 |
| Length | 6.7 cm SL |
| Collector | Expedition |
| Gear | CMBT 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1971-03-05 |
| Identifier | Hulley |