
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Symbolophorus barnardi |
| Catalog No. | ISH 532-1971 |
| Locality | 9,79 (156m); 34,713 (156m) |
| Station | 354-I/71 |
| Year | 1971 |
| Water depth | 100 m |
| Coordinates | In decimal: -39.30, -48.20 |
| Length | 8.85 cm SL |
| Collector | Expedition |
| Gear | MT 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1971-03-06 |
| Range | 27.6 - 8.85 |
| Identifier | Hulley |