
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Searsia koefoedi |
| Catalog No. | ISH 193-1966 |
| Locality | Standort:R 2112; 14,15°C (550m) |
| Station | 180/66 |
| Year | 1966 |
| Water depth | 500 - 220 m |
| Coordinates | In decimal: 23.83, -20.13 |
| Length | 12.75 cm SL |
| Collector | Dr. G. Krefft |
| Gear | CMBt 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1966-05-13 |
| Range | 12.05 - 12.75 |
| Identifier | Dr. G. Krefft |