
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Searsia koefoedi |
| Catalog No. | ISH 310-1968 |
| Locality | Standort:R 2112; 11,01°C ( 580m); 35,555% (580m) |
| Station | 8-III/68 |
| Year | 1968 |
| Water depth | 580 m |
| Coordinates | In decimal: 26.17, -19.43 |
| Length | 14.17 cm SL |
| Collector | Expedition |
| Gear | CMBT 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1968-01-22 |
| Range | 10.9 - 14.17 |
| Identifier | Dr. G. Krefft |