
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Raneya fluminensis |
| Catalog No. | ISH 142-1978 |
| Locality | 33,542%; D² (2 Aufnahmen); |
| Station | 515/78 |
| Year | 1978 |
| Water depth | 68 - 70 m |
| Coordinates | In decimal: -42.28, -61.92 |
| Territory | Argentina |
| Length | 22 cm TL |
| Collector | Argen. Expedition 1978 |
| Gear | 200´-BT |
| Museum | ISH |
| Date | 1978-05-11 |
| Temperature | 13.3 °C |
| Identifier | Karrer |