
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Paralepis brevirostris |
| Catalog No. | ISH 339-1974 |
| Locality | Tiefe: ca. 2000m |
| Station | 39/74 |
| Year | 1974 |
| Water depth | 2000 m |
| Coordinates | In decimal: 7.92, -32.68 |
| Length | 8 cm |
| Collector | GATE-Expedition |
| Gear | MT 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1974-07-21 |
| Identifier | Dr. A. Post |