
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Oidiphorus brevis |
| Catalog No. | ISH 380-1978 |
| Station | 799/78 |
| Year | 1978 |
| Water depth | 450 m |
| Coordinates | In decimal: -53.87, -63.73 |
| Territory | Argentina |
| Length | 8.8 cm SL |
| Collector | Argen. Expedition 1978 |
| Gear | 200´-BT |
| Museum | ISH |
| Date | 1978-08-09 |
| Temperature | 4.9 °C |
| Identifier | Anderson |