
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Luciosudis normani |
| Catalog No. | ISH 1275-1971a-g |
| Locality | Temp. In 105m: 15,59°C; Sal.: 35,196o% in 105m |
| Station | 419-I/71 |
| Year | 1971 |
| Water depth | 112 - 105 m |
| Coordinates | In decimal: -34.42, 14.78 |
| Collector | Expedition |
| Gear | CMBT 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1971-03-28 |
| Salinity | marine |
| Temperature | 15.59 °C |
| Range | 5.55 - 9.12 |
| Identifier | Dr. Bertelsen |