
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Lampadena notialis |
| Catalog No. | ISH 1516-1968 |
| Locality | T: 9,49°C in 570m; Sal.: 34.784 in 570m |
| Station | 27-III/68 |
| Year | 1968 |
| Water depth | 560 - 580 m |
| Coordinates | In decimal: -32.18, -45.13 |
| Length | 10 cm SL |
| Collector | Expedition |
| Gear | CMBT 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1968-02-14 |
| Temperature | 9 °C |
| Identifier | Dr. G. Krefft,1969 |