
| Main Ref. | Anonymous, 2000 (Ref. 35509) |
|---|---|
| Name used | Lampadena anomala |
| Catalog No. | ISH 1140-1968 |
| Locality | T: 5,60°C in 576m; Sal.: 34.588 in 576m |
| Station | 20-III/68 |
| Year | 1968 |
| Water depth | 560 - 580 m |
| Coordinates | In decimal: -13.93, -27.63 |
| Length | 7 cm SL |
| Collector | Expedition |
| Gear | CMBT 1600 |
| Museum | ISH |
| Date | 1968-02-06 |
| Temperature | 5 °C |
| Identifier | Dr. G. Krefft,1969 |